Pagina 176
Terschelling 2012 (deel 1)
Sneller dan verwacht kon Wim Vink de eerste aflevering over 2012 samenstellen. Dankzij de medewerking van Arie en Hendrik Cupido kon hij de nieuwste aanwinst op Terschelling laten zien. Ook bezoek van buitenaf kwam aan bod en op zaterdag 21 april wist hij de Arriva-touringcar via de webcam vast te leggen.
Friese reizigers waren doorgaans tevreden over het openbaar vervoer, vooral op de Waddeneilanden. In de jaarlijkse OV-klantenbarometer kregen de busdiensten op de eilanden landelijk de hoogste waardering.
Arriva 232 arriveerde kort voor Pasen, op 8 april 2012, op Terschelling. Het interieur bleek bij aankomst helaas nogal vervuild. De rest van het eilandelijke wagenpark bleef ongewijzigd: de 231 en 241, aangevuld met de 232, de 553 tot en met 557 en touringcar 7164.
Via de verschillende webcams was te zien dat Arriva inmiddels ook zo veel mogelijk aansluiting bood op de concurrerende veerdienst van EVT.
In de eerste week van april bezocht bovendien een Noorse touringcar het eiland. Het gezelschap had de eigen bus meegenomen en bezocht onder leiding van een oud-eilander verschillende markante plaatsen en bezienswaardigheden. De Kabelkrant Terschelling stelde een foto beschikbaar.
Met vriendelijke groeten,
Wim Vink
_fotoAWCupido_small.jpg)
_fotoAWCupido_small.jpg)





